SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M20-2.50 X 35MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M20-2.50 X 35MM
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 35mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km20/35 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM200035
SKU: 534284
Product Code: SFHPM200035
SKU: 534284
All Stores Availability:
300 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$16,302.28 Per 100
Ex Tax: $14,820.25
Box Quantity: 25Ex Tax: $14,820.25
Qty:
- OR -



