SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M4-0.70 X 16MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M4-0.70 X 16MM
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 16mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km4/16 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM040016
SKU: 534028
Product Code: SFHPM040016
SKU: 534028
All Stores Availability:
2224 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$424.02 Per 100
Ex Tax: $385.47
Box Quantity: 100Ex Tax: $385.47
Qty:
- OR -



