SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M5-0.80 X 25MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M5-0.80 X 25MM
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 25mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km5/25 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM050025
SKU: 534058
Product Code: SFHPM050025
SKU: 534058
All Stores Availability:
2452 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$516.41 Per 100
Ex Tax: $469.46
Box Quantity: 100Ex Tax: $469.46
Qty:
- OR -



