SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M5-0.80 X 40MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M5-0.80 X 40MM
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 40mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km5/40 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM050040
SKU: 534064
Product Code: SFHPM050040
SKU: 534064
All Stores Availability:
534 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$809.04 Per 100
Ex Tax: $735.49
Box Quantity: 100Ex Tax: $735.49
Qty:
- OR -



