SOCKET SCREW FLAT HEAD SS316 M10-1.50 X 25MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD SS316 M10-1.50 X 25MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Head | Flat |
| Length | 25mm |
| Material | SS316 Grade 8.8 |
| Quick find or apn | 10642A41002588 |
| Spec 1 | Iso 10642 / Bumax 88 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | 1.5mm |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFH88S6M100025
SKU: SCB8PCM100025
Product Code: SFH88S6M100025
SKU: SCB8PCM100025
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$19,873.63 Per 100
Ex Tax: $18,066.94
Box Quantity: 1Ex Tax: $18,066.94
Qty:
- OR -


