SOCKET SCREW FLAT HEAD ZINC M6-1.00 X 10MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD ZINC M6-1.00 X 10MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Flat |
| Length | 10mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km6/10Z |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHZM060010
SKU: 878074
Product Code: SFHZM060010
SKU: 878074
All Stores Availability:
727 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$645.80 Per 100
Ex Tax: $587.09
Box Quantity: 100Ex Tax: $587.09
Qty:
- OR -



