SOCKET SCREW LOW HEAD 10.9 PLAIN M6-1.00 X 16MM
SOCKET SCREW LOW HEAD 10.9 PLAIN M6-1.00 X 16MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Low Profile |
| Length | 16mm |
| Material | Class 10.9 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SLH10PM060016
SKU: 571102
Product Code: SLH10PM060016
SKU: 571102
All Stores Availability:
10 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,081.25 Per 100
Ex Tax: $982.95
Box Quantity: 100Ex Tax: $982.95
Qty:
- OR -



