SOCKET SCREW LOW HEAD PLN M6-1.00 X 20MM
SOCKET SCREW LOW HEAD PLN M6-1.00 X 20MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Low Profile |
| Length | 20mm |
| Material | Alloy 12.9 |
| Quick find or apn | Lm6/20 |
| Spec 1 | Din 7984 / Alloy 012.9 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SLHPM060020
SKU: SLSOPCM060020
Product Code: SLHPM060020
SKU: SLSOPCM060020
All Stores Availability:
1375 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,301.96 Per 100
Ex Tax: $1,183.60
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,183.60
Qty:
- OR -


