SOCKET SET SCREW CONE POINT ALLOY PLN UNF 3/8''-24X1 1/4''
SOCKET SET SCREW CONE POINT ALLOY PLN UNF 3/8''-24X1 1/4''
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
| Type | Cone Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSEPF100125
SKU: 604331
Product Code: SSEPF100125
SKU: 604331
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$6,991.71 Per 100
Ex Tax: $6,356.10
Box Quantity: 100Ex Tax: $6,356.10
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



