SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 304 M16 X 70MM
SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 304 M16 X 70MM
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Head | Grub |
| Length | 70mm |
| Material | SS304 |
| Thread | M16 |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCS4M160070
SKU: 539249
Product Code: SSCS4M160070
SKU: 539249
All Stores Availability:
21 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$26,238.88 Per 100
Ex Tax: $23,853.53
Box Quantity: 25Ex Tax: $23,853.53
Qty:
- OR -



