SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 304 UNC 1 INCH X 3
SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 304 UNC 1 INCH X 3
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Head | Grub |
| Length | 3" |
| Material | SS304 |
| Thread | 1" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCS4C250300
SKU: 602488
Product Code: SSCS4C250300
SKU: 602488
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$124,713.33 Per 100
Ex Tax: $113,375.75
Box Quantity: 10Ex Tax: $113,375.75
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



