SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 316 UNC 5/16 X 1/2
SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 316 UNC 5/16 X 1/2
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Head | Grub |
| Length | 1/2'' |
| Material | SS316 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCS6C080050
SKU: 104107
Product Code: SSCS6C080050
SKU: 104107
All Stores Availability:
1 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,346.77 Per 100
Ex Tax: $3,951.61
Box Quantity: 50Ex Tax: $3,951.61
Qty:
- OR -



