SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 316 UNC 5/16 X 3/8
SOCKET SET SCREW CUP PNT SS 316 UNC 5/16 X 3/8
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Head | Grub |
| Length | 3/8" |
| Material | SS316 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCS6C080038
SKU: 104106
Product Code: SSCS6C080038
SKU: 104106
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$3,982.35 Per 100
Ex Tax: $3,620.32
Box Quantity: 50Ex Tax: $3,620.32
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



