SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 1/2 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 1/2 X 1-1/4
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW120125
SKU: 922740
Product Code: SSCPW120125
SKU: 922740
All Stores Availability:
207 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,917.14 Per 100
Ex Tax: $3,561.04
Box Quantity: 100Ex Tax: $3,561.04
Qty:
- OR -



