SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 1-1/4
| Diameter | 3/16" |
| Diameter in mm | 4.76mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 3/16" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW050125
SKU: 922260
Product Code: SSCPW050125
SKU: 922260
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,237.28 Per 100
Ex Tax: $2,033.89
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,033.89
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



