SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 1
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 1
| Diameter | 3/16" |
| Diameter in mm | 4.76mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1" |
| Thread | 3/16" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW050100
SKU: 922250
Product Code: SSCPW050100
SKU: 922250
All Stores Availability:
83 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,967.90 Per 100
Ex Tax: $1,789.00
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,789.00
Qty:
- OR -



