SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 5/16
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/16 X 5/16
| Diameter | 3/16" |
| Diameter in mm | 4.76mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5/16" |
| Thread | 3/16" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW050031
SKU: 922205
Product Code: SSCPW050031
SKU: 922205
All Stores Availability:
88 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$672.18 Per 100
Ex Tax: $611.07
Box Quantity: 100Ex Tax: $611.07
Qty:
- OR -



