SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/4 X 3/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/4 X 3/4
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 3/4" |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW200075
SKU: 922882
Product Code: SSCPW200075
SKU: 922882
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$14,854.15 Per 100
Ex Tax: $13,503.77
Box Quantity: 50Ex Tax: $13,503.77
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



