SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/8 X 1
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN BSW 3/8 X 1
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1" |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | BSW |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPW100100
SKU: 922540
Product Code: SSCPW100100
SKU: 922540
All Stores Availability:
109 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,435.42 Per 100
Ex Tax: $1,304.93
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,304.93
Qty:
- OR -



