SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1-1/8 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1-1/8 X 1-1/4
| Diameter | 1-1/8" |
| Diameter in mm | 28.56mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 1-1/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC280125
SKU: 601576
Product Code: SSCPC280125
SKU: 601576
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$53,273.07 Per 100
Ex Tax: $48,430.06
Box Quantity: 1Ex Tax: $48,430.06
Qty:
- OR -



