SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 5-1/2
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/2 X 5-1/2
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5-1/2" |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC120550
SKU: 601341
Product Code: SSCPC120550
SKU: 601341
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$21,310.39 Per 100
Ex Tax: $19,373.08
Box Quantity: 25Ex Tax: $19,373.08
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



