SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 1/4
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1/4" |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC060025
SKU: 101309
Product Code: SSCPC060025
SKU: 101309
All Stores Availability:
818 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$429.00 Per 100
Ex Tax: $390.00
Box Quantity: 100Ex Tax: $390.00
Qty:
- OR -



