SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 2
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 2
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 2" |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC060200
SKU: 101333
Product Code: SSCPC060200
SKU: 101333
All Stores Availability:
80 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,969.34 Per 100
Ex Tax: $2,699.40
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,699.40
Qty:
- OR -



