SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 5/8
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 5/8
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 5/8" |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC060063
SKU: 101319
Product Code: SSCPC060063
SKU: 101319
All Stores Availability:
1041 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$609.84 Per 100
Ex Tax: $554.40
Box Quantity: 100Ex Tax: $554.40
Qty:
- OR -



