SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 9/16
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1/4 X 9/16
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 9/16" |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC060056
SKU: 601221
Product Code: SSCPC060056
SKU: 601221
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$887.94 Per 100
Ex Tax: $807.22
Box Quantity: 100Ex Tax: $807.22
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



