SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1 X 4-1/2
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 1 X 4-1/2
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 4-1/2" |
| Thread | 1" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC250450
SKU: 601521
Product Code: SSCPC250450
SKU: 601521
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$99,443.43 Per 100
Ex Tax: $90,403.12
Box Quantity: 10Ex Tax: $90,403.12
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



