SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/2
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/2
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/2" |
| Quick find or apn | Snc34/112P |
| Spec 1 | Ansi B18.3 / Astm F912 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC200150
SKU: 101667
Product Code: SSCPC200150
SKU: 101667
All Stores Availability:
4 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$17,718.59 Per 100
Ex Tax: $16,107.81
Box Quantity: 50Ex Tax: $16,107.81
Qty:
- OR -



