SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1-1/4
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Quick find or apn | Snc34/114P |
| Spec 1 | Ansi B18.3 / Astm F912 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC200125
SKU: 101664
Product Code: SSCPC200125
SKU: 101664
All Stores Availability:
126 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$20,668.74 Per 100
Ex Tax: $18,789.76
Box Quantity: 50Ex Tax: $18,789.76
Qty:
- OR -



