SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1 INCH
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 1 INCH
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 1" |
| Quick find or apn | Snc34/1P |
| Spec 1 | Ansi B18.3 / Astm F912 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC200100
SKU: 101661
Product Code: SSCPC200100
SKU: 101661
All Stores Availability:
188 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,677.61 Per 100
Ex Tax: $12,434.19
Box Quantity: 50Ex Tax: $12,434.19
Qty:
- OR -



