SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 3-1/2
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 3/4 X 3-1/2
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 3-1/2" |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC200350
SKU: 601441
Product Code: SSCPC200350
SKU: 601441
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$46,170.00 Per 100
Ex Tax: $41,972.73
Box Quantity: 25Ex Tax: $41,972.73
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



