SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 3 INCH
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 3 INCH
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 3" |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC160300
SKU: 101633
Product Code: SSCPC160300
SKU: 101633
All Stores Availability:
69 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$10,255.99 Per 100
Ex Tax: $9,323.63
Box Quantity: 50Ex Tax: $9,323.63
Qty:
- OR -



