SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 7/8 X 7/8
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 7/8 X 7/8
| Diameter | 7/8" |
| Diameter in mm | 22.23mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 7/8" |
| Quick find or apn | Snc78/78P |
| Spec 1 | Ansi B18.3 / Astm F912 |
| Thread | 7/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC220087
SKU: SSSPPC0870087
Product Code: SSCPC220087
SKU: SSSPPC0870087
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$33,709.02 Per 100
Ex Tax: $30,644.56
Box Quantity: 10Ex Tax: $30,644.56
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



