SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY ZINC UNC 1 INCH X 1
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY ZINC UNC 1 INCH X 1
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Grub |
| Length | 1" |
| Thread | 1" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCZC250100
SKU: 873706
Product Code: SSCZC250100
SKU: 873706
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$42,618.26 Per 100
Ex Tax: $38,743.87
Box Quantity: 25Ex Tax: $38,743.87
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



