SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY ZINC UNC 3/8 X 1-1/4
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY ZINC UNC 3/8 X 1-1/4
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Grub |
| Length | 1-1/4" |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCZC100125
SKU: 873463
Product Code: SSCZC100125
SKU: 873463
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,338.30 Per 100
Ex Tax: $2,125.73
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,125.73
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



