SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M/FINE M6-0.75 X 10MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M/FINE M6-0.75 X 10MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 10mm |
| Thread | M6 |
| Thread pitch | 0.75mm |
| Thread type | Metric Fine |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPMF060750010
SKU: 533720
Product Code: SSCPMF060750010
SKU: 533720
All Stores Availability:
128 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,014.07 Per 100
Ex Tax: $1,830.97
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,830.97
Qty:
- OR -



