SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M1.6-0.35 X 6MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M1.6-0.35 X 6MM
| Diameter | 1.6mm |
| Diameter in mm | 1.6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 6mm |
| Thread | M1.6 |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM0160006
SKU: 533007
Product Code: SSCPM0160006
SKU: 533007
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$3,536.79 Per 100
Ex Tax: $3,215.26
Box Quantity: 100Ex Tax: $3,215.26
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



