SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M10-1.50 X 60MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M10-1.50 X 60MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 60mm |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM100060
SKU: 533164
Product Code: SSCPM100060
SKU: 533164
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$5,601.97 Per 100
Ex Tax: $5,092.70
Box Quantity: 50Ex Tax: $5,092.70
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



