SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 100MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 100MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 100mm |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM120100
SKU: 533031
Product Code: SSCPM120100
SKU: 533031
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$10,611.54 Per 100
Ex Tax: $9,646.85
Box Quantity: 50Ex Tax: $9,646.85
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



