SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 16MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 16MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 16mm |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM120016
SKU: 533190
Product Code: SSCPM120016
SKU: 533190
All Stores Availability:
793 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,496.50 Per 100
Ex Tax: $1,360.45
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,360.45
Qty:
- OR -



