SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 40MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 40MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 40mm |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM120040
SKU: 533200
Product Code: SSCPM120040
SKU: 533200
All Stores Availability:
253 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,037.31 Per 100
Ex Tax: $2,761.19
Box Quantity: 50Ex Tax: $2,761.19
Qty:
- OR -



