SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 90MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M12-1.75 X 90MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 90mm |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM120090
SKU: 533025
Product Code: SSCPM120090
SKU: 533025
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$8,843.15 Per 100
Ex Tax: $8,039.23
Box Quantity: 50Ex Tax: $8,039.23
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



