SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M16-2.00 X 20MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M16-2.00 X 20MM
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 20mm |
| Thread | M16 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM160020
SKU: 533242
Product Code: SSCPM160020
SKU: 533242
All Stores Availability:
150 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,620.84 Per 100
Ex Tax: $3,291.67
Box Quantity: 50Ex Tax: $3,291.67
Qty:
- OR -



