SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M16-2.00 X 80MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M16-2.00 X 80MM
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 80mm |
| Thread | M16 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM160080
SKU: 533263
Product Code: SSCPM160080
SKU: 533263
All Stores Availability:
43 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,103.22 Per 100
Ex Tax: $11,912.02
Box Quantity: 25Ex Tax: $11,912.02
Qty:
- OR -



