SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M5-0.80 X 12MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M5-0.80 X 12MM
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 12mm |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM050012
SKU: 533052
Product Code: SSCPM050012
SKU: 533052
All Stores Availability:
981 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$484.45 Per 100
Ex Tax: $440.41
Box Quantity: 100Ex Tax: $440.41
Qty:
- OR -



