SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M6-1.00 X 70MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M6-1.00 X 70MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 70mm |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM060070
SKU: 533095
Product Code: SSCPM060070
SKU: 533095
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,209.87 Per 100
Ex Tax: $2,008.97
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,008.97
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



