SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M8-1.25 X 35MM
SOCKET SET SCREW CUP POINT PLN M8-1.25 X 35MM
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 35mm |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPM080035
SKU: 533118
Product Code: SSCPM080035
SKU: 533118
All Stores Availability:
1120 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,522.09 Per 100
Ex Tax: $1,383.72
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,383.72
Qty:
- OR -



