SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M10-1.50 X 20MM
SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M10-1.50 X 20MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 20mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm10/20D |
| Spec 1 | Din 915 / Alloy Steel |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Dog Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSDPM100020
SKU: 833148
Product Code: SSDPM100020
SKU: 833148
All Stores Availability:
124 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,433.07 Per 100
Ex Tax: $2,211.88
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,211.88
Qty:
- OR -


