SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M12-1.75 X 40MM
SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M12-1.75 X 40MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 40mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm12/40D |
| Spec 1 | Din 915 / Alloy Steel |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
| Type | Dog Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSDPM120040
SKU: 833180
Product Code: SSDPM120040
SKU: 833180
All Stores Availability:
186 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$7,533.06 Per 100
Ex Tax: $6,848.24
Box Quantity: 100Ex Tax: $6,848.24
Qty:
- OR -


