SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M4-0.70 X 10MM
SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M4-0.70 X 10MM
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 10mm |
| Material | Alloy |
| Quick find or apn | Sm4/10D |
| Spec 1 | Din 915 / Alloy Steel |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
| Type | Dog Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSDPM040010
SKU: 833035
Product Code: SSDPM040010
SKU: 833035
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,164.79 Per 100
Ex Tax: $1,058.90
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,058.90
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100


