SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M4-0.70 X 25MM
SOCKET SET SCREW DOG POINT PLN M4-0.70 X 25MM
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 25mm |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
| Type | Dog Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSDPM040025
SKU: 833042
Product Code: SSDPM040025
SKU: 833042
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,535.36 Per 100
Ex Tax: $2,304.87
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,304.87
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



